muud

Tasuta Kohaletoimetamine LC Naine FC Mees LC-FC SM 9/125 Hübriid Adapter Optiline Adapter

€9.03 €7.86

Saadavus : On laos

  • sku: a616
Lisa ostukorvi

Märksõnad: fc lc, lc upc, fiber optic lc, lc-ks, kaabel lc, lc optika, tooner lc 123, tint lc 133, tint lc 123, värvi lc 123.

Tasuta Kohaletoimetamine LC Naine FC Mees LC-FC SM 9/125 Hübriid Adapter Optiline Adapter

See LC(Naine) FC(Isane) tüüp fiiberoptiliste hübriid adapter on reguleeritud tüüpi kiu-varjatud adapter connector, mis läbima operatsiooni pleisse ja siduri vahel fiiberoptika.

Funktsioon:

Korduvkasutatav kuni 1000 korda

Kõrge täpsus ja hea compatiblity

Kõrge töökindlus ja stabiilsus

Kirjeldus:

1. Hübriid-adapter tüüp: LC(Naine) FC(Isane)

2. Kiudaineid tyle: SM 9/125 Kiudaineid.

3. Sisendsumbuvus(db): Alla 0.50

4. Korratavus(db): Rohkem kui 0.38

5. Vahetatavus(db): Alla 0.20

6. Varruka Pesa Materjal: tsirkooniumdioksiid keraamika

7. Töö temperatuur: -25C kuni +75C.

8. Ladustamise temperatuur: - 25C kuni +75C.

Parameeter

Ühik

LC naine FC mees

SM

PC/UPC/APC

Sisendsumbuvus (Tüüpiline)

dB

On ≤0,2

Return Loss

dB

≥60

Exchangeability

dB

On ≤0,2

Korratavus

dB

On ≤0,2

Kestvus

Aeg

> 1000

Töötemperatuur

°C

-40~75

Ladustamise Temperatuur

°C

-45~85

Kasutamine:

  • Punkt: LC(Naine) FC(Isane) tüüp fiiberoptiliste hübriid adapter
  • Mudeli Number: HH-123
  • Adapteri Tüüp: LC-FC
  • Taotlus: Optiline power meter või visuaalne süü locator
  • Brändi Nimi: TRENSBATTER

Seotud tooted


ZHWCOMM Kõrge Kvaliteedi 1x2 KS APC fiiberoptiliste splitter FBT Ühe mod Optiline Koppel Tasuta Shipping
muud

ZHWCOMM Kõrge Kvaliteedi 1x2 KS APC fiiberoptiliste splitter FBT Ühe mod Optiline Koppel Tasuta Shipping


€10.41 €6.45

ZHWCOMM Kõrge Kvaliteedi 1x2 KS APC fiiberoptiliste splitter FBT Ühe mod Optiline Koppel Tasuta Kohaletoimetamine Kirjeldus Singlemode Koppel on valmistatud sorteeritud indeks kiud, mille südamiku läbimõõt on 9um.Standard singlemode ühendusdetailid on levinud pikamaa side LED allikatest töötavad

Lisa ostukorvi
Algne Sumitomo T-66 T-81M-T-201 Fusion Splicer 250um Kiudaineid omanik Single core kiudaineid FHS-025 1 Paar
muud

Algne Sumitomo T-66 T-81M-T-201 Fusion Splicer 250um Kiudaineid omanik Single core kiudaineid FHS-025 1 Paar


€181.68

Algne Sumitomo T-66 T-81M Fusion Splicer 250um kiust paela kiudaineid u-plaat Kiudaineid omanik Single core kiudaineid FHS-025 1 Paar

Lisa ostukorvi
ANDREW Käsitsi kaabel pleisse vahendid Andrew 1/2 investor-lõikur Investor-feed toru expander
muud

ANDREW Käsitsi kaabel pleisse vahendid Andrew 1/2 investor-lõikur Investor-feed toru expander


€11.56

ANDREW Käsitsi kaabel pleisse vahendid Andrew 1/2 investor-lõikur Investor-feed toru expander 2.Pildid 3.Rahvusvaheliselt et Ostja on vastutav kõigi kohaldatavate imporditollimaksude ja kohalikud maksud.Palun kontrollige oma tolli enne ostu tegemist. 4.Laevandus Ja Käitlemise Ma

Lisa ostukorvi
Liitu Meie Uudiskirjaga