Mõõtmise Ja Analüüsi Vahendeid

Pihuarvuti Optiline Power Meter Ülitäpne Optiline Fiiberkaabel Tester Optiline Sumbumise Katse Fc/Sc Adapter

€20.22 €13.14

Saadavus : On laos

  • sku: a1141
Lisa ostukorvi

Märksõnad: arvesti rf, attenuator n, fiber optic power, optiline toslink kaabel spdif, pesa ks, võimsus probe tester, power scan, 20db attenuator, optilise kaabli spdif irve, meter power.

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Avatud Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15 pikslit; float: left; } dd { laius: 240px; kõrgus: 15 pikslit; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; värv: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; kõrgus: 209px; } #kirjeldus { width: 100%; kõrgus: 50%; } #üksikasjad { width: 100%; kõrgus: 50%; } .ui-box-title { height: 30px; font-size: 15 pikslit; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: pärivad; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics sm { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Ühilduv:Huawei

Fiber Type:Single Mode

Pistiku Tüüp:SC/APC

Mudeli Number:DBF-80

Usaldusväärne fiiberoptiliste seadmete võimsus on üsna oluline ajastu kõrge ribalaiuse.See käeshoitav optika meeter võiks aidata kontrollida kaablid võimeid, arvutada välja suhtelise võimsuse kadu, otsige viga ja tõrkeotsing.

Me pühendada, et pakkuda klientidele praktilisi kiudaineid vahendid, mis tähendab, et teil on taskukohane valik funktsionaalseid ja konstruktiivset optika meeter.

Kalibreeritud Lainepikkus (nm): 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm

Detektor: InGaAs

Mõõtepiirkond (dBm): -70 kuni +3

Sisend: DC 9V/1000mA

Resolutsioon (dB): Lineaarne 0.1% / Non-linear 0.01 dBm

Liides: SC, FC, ST/ Universal 2,5 mm Adapter

Töötemperatuur(Celsiuse Järgi): -10 - +60

Ladustamise Temperatuur(Celsiuse Järgi): -25 - +70

Suhteline Õhuniiskus: 90% (+30C)

Tööaeg: Rohkem kui 48 tundi

Suurus: 190mmx100mmx48mm/7.48 i.94inx1.89in

värv:sinine

Materjal:plastik

Pakendi Sisu:

1 * Optiline Power Meter

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

  • Mõõtmed: 190mmx100mmx48mm
  • Mudeli Number: Optiline Power Meter
  • Brändi Nimi: NICETYMETER
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Mõõte-Praegune Valik: Nagu näidatud
  • Töötemperatuur: -10 ~ +60
  • Sertifitseerimine: PUUDUB
  • Mõõtmise Vahemik: Nagu näidatud
  • Täpsusklass: STANDARD
  • DIY Tarvikud: ELEKTRILINE
Liitu Meie Uudiskirjaga