I Päev (25.05) – Kuue Bengali Viigipuu Tempel, jõekruiis Pärlijõel,
Canton Torn

Umbes 10.30 saabume Guangzhou lennujaama. Lennujaamas läheb aega kindlasti umbes tunnike, sest on vaja läbida piiri- ja viisakontroll.
Peale seda sõidame metrooga kesklinna, kus majutame oma hotelli. Check in hotellis on kell 14.00, kuid vahest lubatakse ka varem sisse.
Esimese vaatamisväärsusena külastame Kuue Bengali Viigipuu Templit. Selle 537. aastal ehitatud üheksakordse templiga saame ilusasti Hiina kultuuri sisse elada ja esimesed ilusad Hiina teemalised pildid teha. Peale templikülastust lõuna ja siis suundume tagasi hotelli. Vaba aeg linnas või puhuks hotellitoas. Kell 18.00 kohtume hotelli fuajees ja et minna vaatama öist Guangzhou panoraami. Teeme tunnise sõidu Pärli jõel uhkete tuledega valgustatud paadil ja vaatame üle ka Canton Torni. Õhtusöök linnas ja peale seda tagasi hotelli!

II Päev (26.05) – Chen Clani Tempel, Shamian`i saare, shopingu tänav

Peale hommikusööki koguneme hotelli fuajees kell 10.00, et suunduda tutvuma Chen Clani Templiga. Chen Clani Tempel on ehitatud 1984 aastal ja 1958 aastal muudeti see muuseumiks. Väga palju on templit ka viimastel aastakümnetel renoveeritud. Sellepärast on tempel praegu ka väga heas seisus ja väga detailirohkete nikerduste ja kaunistustega
ümbritsetud. Siin on palju ka erinevaid näitusi Hiina siidi-, lehvikute-, nõude jms ajaloost. Jätame endile piisavalt aega sellega tutvumiseks!

Peale templit suundume Shamian`i saarele. See väikene saar asub vee ääres ja on parkidega kaetud ilus roheline oaas, eemal kisast ja kärast. Guangzhou suurlinnast erineb see palju. See osa Gunaggzhoust on säilinud Prantsuse koloniaalajast ja sellepärast on seal ka sellele ajastule omane arhitektuur. Väga palju on saarel erinevaid pronks- kujusid.
Võtame endale jälle piisavalt aega, et nautida ja jäädvustada seda osa
Guangzhoust.

Peale seda läheme soovijatega shoping tänavale. Läheme suurele shoping tänavale, kus käivad peamiselt turistid. Hinnad siin on odavad.
Shoppamiseks, jalutamiseks või kohvikus olemiseks on vaba aeg 2,5-3 tundi. Peale shoppamist suundume hotelli, et pikast päevast puhata.

III Päev (27.05) – Chimelong Safari, Chimelongi tsirkus

Peale hommikusööki koguneme jällegi kell 10.00 hotellifuajees. Tänase päeva veedame Chimelong Safari pargis. See teemapark on väga suur ja siin saame sõita erinevate õhuraudteedega, näha väga eksootilisi loomi-linde ja niisama puhata linna kisakärast. Loomadest lindudes näeme kindlasti pandasid, sebrasid, elevante, flamingosid, ninaahve ja veel väga paljusid erinevaid loomaliike. Saame sõita safaripargi peal
õhuraudteedega ja safaripargis sees rongiga. Siin veedame umbes 6 tundi.

Peale loomaaeda ootab meid õhtul ees veel võrratu Chimelongi tsirkus. See tsirkus on maailma mastaabis üks kõrgeima tasemega!

IV Päev (28.05) – Shenzhen, Folk Culture parki ja Splended China
teemapark

Peale hommikusööki kohtume fuajees, et sõita teise suurlinna Shenzheni. Sõit Guangzhoust Shenzheni kestab umbes 2 tundi. Shenzhenis check in hotelli. Peale seda kohe suundume China Folk Culture parki ja Splended China teemaparki. Siin näeme väga palju erinevat Hiina kultuuri ja ka erinevaid Hiina ehitisi ja rajatisi. Kell 17.00 külastame suursugust Hiina tantsuetendust, kus eriline rõhk on kostüümidel ja lava-
efektidel. Õhtu lõpetab kell 19.00 suurejooneline show, kust ei puudu tantsijad, tuleshow, hobused, loomad ja veel palju muud.

V PÄEV (29.05)- Window Of The World teemapark

Hommikupoolikul shoping Luohu suures kaubanduskeskuses. Peale lõunat külastame me Window Of The World teemaparki. See on suursugune teemapark, kus on esindatud enamus maailmas tuntuid arhitektuurilisi ehitisi. Paljud ehitised siin on sama suured, kui ka päriselus, osad jällegi vähendatud kujul. Saame sõita näiteks Eiffeli torni tippu ja nautida vaadet Hiinale ja suurele teemapargile. Ei puudu siit, ka püramiidid, templid ja palju muud. Selle teemapargi tarbeks on meil terve päev. Õhtu lõpetab jällegi suursugune tantsuetendus.

VI PÄEV (30.05)- Shoping Luohu suures kaubanduskeskuses. Guangxiao Tempel

Peale hommikusööki on meil paar tundi aega, et soovijad saaksid shopata Luohu suures kaubanduskeskuses. See seitsmekorruseline kaubandus – keskus on täis maailma tuntud firmade tooteid. Hästi tingides võib siit endale firmateksad soetada paarikümne euro eest. Ka kotte, päikseprille, salle jne on siin lademetes.

Check out hotellist on meil kell 14.00. Selleks ajaks peaks olema kõik ostud sooritatud ja kohvrid pakitud. Kell 14.00 koguneme hotellifujees
ja suundume rongile, et sõita tagasi Guangzhousse. Päeva peale külastame Guangxiao Templit.

VII PÄEV (31.05)- Beijing Street, Pärlite ja vääriskivide mega kaubanduskeskus

Hommiku poolikul külastame Beijing Streeti. Pärastlõunal külastame veel ka seitsmekorruselist ehetekaubamaja. Siin on võimalik endile osta väga odavate hindadega pärlikeesid ja hõbeehteid.

VIII Päev (01.05). Guangzhou – Tallinn

Hommikusöök. Transfeer lennujaama ja 11.00 algab tagasilend Tallinnasse

Reisi hind: 1990€

Hind sisaldab:

Lennupileteid Tallinn – Guangzhou – Tallinn
Rongipiletid Guangzhou – Shenzheni – Guangzhou
Ööbimine 7 ööd 3 ja 4 tärnihotellides
Kõik hommikusöögid
Guangzhou metroo piletid
Shenzheni metroo piletid
Eesti keelne reisisaatja kogu reisi vältel

Kõik sissepääsud/load:

Viigipuu Templi külastus
Cantoni torni külastus
Pärlijõe õhtune laevasõit
Chen Clan Templi külastus
Guangzhou Safari pargi külastus
Guangzhou tsirkuseetenduse külastus
Splended China Teemapargi külastus
China Folk Culture village külastus
Window of the World Teemapargi külastus
Guangxiao Templi külastus

REIS EI SISALDA:
Reisikindlustust
Hiliseid check out’e hotellidest
Ekstra pagasid
Ekstra sööke
Telefoni- ja internetiteenuseid
Kaamera tasusid
Isiklike ostusid, suveniire
Medikamente

TÄHTIS:
Korraldame Hiina (Guangzhou ja Shenzhen) privaatreise (alates 6
inimesest) teile sobival ajal!
2018 aastal reisisoodustus alates teisest inimesest!
Tutvu meie 2018 kampaaniaga – VÕIDA 500€ + 200€ REISIRAHA!!!